Często wielu z was potrzebuje funduszy na swoje marzenia czy zachcianki i nie do końca wie jak je zrealizować. Posiadając nowe i używane telefony i tablety, które zalegają wasze szuflady nie zdajecie sobie sprawy z tego, że codziennie tracicie swoje pieniądze. Niestety rozwój elektroniki jest na tyle szybki, że dzisiaj kupiony smartfon lub tablet za pół roku nawet nie używany traci praktycznie połowę swojej wartości. Ale mentalność „zbieracza” a może zostawię sobie na zastępczy jak się mój zepsuje to będzie jak znalazł. A tymczasem ulubiony telefon pracuje bez żadnych usterek, i jego zastępca „tanieje” w szufladzie czekając na swoją kolej. Niestety zdarza się, że ten okres nigdy nie dochodzi a nawet dochodzi do jakiegoś uszkodzenia to zalegający w waszych szufladach „zmiennicy” albo nie są już na topie ze względu na galopującą technikę lub ich wegetujące baterie nie nadają się już do odnowy. Dużo z Was dysponuje prawdopodobnie telefonami, które są sprawne technicznie ale twierdzicie, że i tak już nikt ich nie kupi ponieważ nie mają dotykowych ekranów dostępu do wifi lub innych tego typu bajerów.

Nic bardziej mylnego większość starszych ludzi nie chce zmieniać swoich upodobań do starszych modeli ponieważ wykorzystują w telefonie tylko funkcję dzwonienia i sms, które to funkcje były dostępne w każdym modelu nawet najstarszych telefonów. Oczywiście nie wszystko da się sprzedać ponieważ niektóre zdezelowane modele nadają się tylko na cmentarzysko elektroniki, ale warto zwrócić się do skupu telefonów i potwierdzić swoje wątpliwości. I teraz odwiedzając nasze miasto wielokrotnie zastanawialiście się gdzie można znaleźć skup telefonów w Rzeszowie, otóż nie trzeba dużo szukać. Firma Media 4 You zajmuje się skupem telefonów od 2002 roku. Ciągle w jednym miejscu nie tylko skupujemy ale doradzamy co wybrać w abonamencie aby otrzymać za to największe profity, gdyż nieraz przysługujący Wam nowy telefon nie jest potrzebny ponieważ starszy działa poprawnie a zastrzyk gotówki jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodził.

Zajmujemy się również skupem hurtowym telefonów od firm i doradców biznesowych. Przy zakupach hurtowych możliwość negocjacji ceny i jak zawsze płatność gotówkowa. Masz firmę podpisujesz odnowienie umowy lub nową umowę a telefony są Ci nie potrzebne ? Zgłoś się do Nas pomożemy w zasileniu twojego portfela. Przyjmujemy również do skupu telefony używane do firm, jak również nawiązujemy współpracę w pogwarancyjnym serwisowaniu telefonów firmowych.

Dzięki zdobywanej od lat siatce sprawdzonych dostawców podzespołów jesteśmy w stanie zagwarantować najbardziej konkurencyjne ceny n rynku. Jeśli znalazłeś gdzieś niższą cenę zaproponujemy kontrofertę.
Wymiana ekranów dotykowych, odcinanie szyb od wyświetlaczy, wymiana modułów, naprawa zasilania itp. Wszystkie te usługi wykonujemy na miejscu nie jesteśmy serwisem, który tylko przyjmuje do naprawy a naprawy odbywają się nie wiadomo gdzie.
Najtańsze ceny simlocków w Rzeszowie. Simlock Iphone.