Usuwanie blokad google

Google od wersji Androida o nazwie Lollipop zmieniło zasady zabezpieczeń co ma na celu poprawę bezpieczeństwa urządzeń jak również przechowywanych na nich danych. Zdarza się jednak, że po przekonfigurowaniu systemu, bądź przywróceniu ustawień fabrycznych coś pójdzie nie tak i zabezpieczenia przeszkadzają w korzystaniu z urządzenia, możemy również po prostu zapomnieć hasło w czym również pomóc może jedynie Usunięcie blokady Google (FRP).

W przypadku zablokowania systemu naszym oczom po uruchomieniu Androida ukazuje się komunikat: ZWERYFIKUJ KONTO, “Urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google, które było wcześniej skonfigurowane na tym urządzeniu”.

Pozornie błąd nakazuje zalogowanie się na konto Google, jednak czasem nawet wpisując poprawne dane, nie jesteśmy w stanie ukończyć konfiguracji i tym samym uruchomić systemu w naszym urządzeniu. Problemem staje się proces odpowiadający za bezpieczeństwo w systemie Android czyli FRP (Factory Reset Protection).

Nasza usługa serwisowa pozwala na odblokowanie urządzeń różnych producentów takich jak np. Samsung, Huawei, HTC, Lenovo, Xiaomi LG, Sony i inne.

Od dzisiaj dodaliśmy do swoich usług możliwość odblokowania tzw zabezpieczenia FRP, blokady google. Jeśli zapomniałeś hasła do konta i nie jesteś w stanie włączyć i używać telefonu rozwiążemy twój problem. Dla pierwszych 3 klientów, które powołają się na hasło FRP-Media4You cena usługi 30PLN !!!.