Oferujemy Państwu zdejmowanie blokad simlock, czyli blokad nałożonych przez operatorów sieci komórkowej aby telefon działał tylko w jego sieci. Np. telefony zakupione w T-Mobile nie będą działały w innych sieciach do czasu, aż zostanie usunięty Simlock.

Na poczekaniu usuwamy blokadę simlock z większości modeli telefonów modemów. Używamy sprzętu najwyższej klasy co pozwala szybko i bezpiecznie odblokować telefon. W swojej ofercie mamy również usuwanie blokad simlock online szczegółowe informację oraz listę obsługiwanych modeli znajdą Państwo poniżej. Usunięcie blokady simlock jest 100% bezpieczne i w żaden sposób nie uszkadza telefonu!

Ceny usunięcia blokady zaczynają się już od od 10zł !

Zdalne usunięcie Simlocka SL3

m4zAby zamówić zdalne usunięcie simlocka, musisz uzyskać płatny dostęp. Po zapłacie oraz weryfikacji otrzymasz niezbędne informację od naszego pracownika na email który podasz razem z kodem dostępu otrzymanym w SMS.

 

Aby uzyskać dostęp wyślij SMS o treści AP.SIMLOCKSL3 pod numer 92578 (koszt jednego smsa: 30.75 PLN z VAT), a następnie w pole poniżej musisz wprowadzić kod otrzymany smsem zwrotnym:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Kod SMS (wymagane)

Usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange)
Regulamin | Składanie reklamacji | Kontakt z właścicielem strony

Właściciel serwisu: Media 4 You,
Rzeszów, 3maja 14/10
35-030 Rzeszów, ul. Bardowskiego 1,
NIP: 6841666396

sl3

 Warunkiem realizacji usługi jest dostarczenie nr. IMEI, HASH oraz poprawnie wysłanego SMS!

Obsługiwane Modele