Powered by 4eman & Hymon

Fotowoltaika
Dla firmy...

Własny prąd we firmie to potężne oszczędności. Montujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm i biznesu, oferujemy indywidualne doradztwo, gwarancje i serwis. Zamów darmową wycenę systemu.
Oszczędność w rachunkach
90%
8705
Project Completed
480
Team Members
6260
Hours Worked
9774
Happy People

Ponad 13 lat doświadczenia to gwarancja jakości

What we’re offering

Industries We Serve

Powered by 4eman & Hymon

Fotowoltaika
Dla domu...

Inwestując w fotowoltaikę w swoim gospodarstwie domowym zyskujesz nie tylko ekonomicznie, inwestujesz również w dobrą przyszłość twoich bliskich na naszej planecie, nasze ekologiczne rozwiązania będą służyć tobie i twoim bliskim przez dziesiątki lat.

1kW może wynieść nawet 3000zł

Powered by 4eman & Hymon

Fotowoltaika
Dla firmy i biznesu...

Instalacja fotowoltaiczna obniża koszty prowadzenia działalności gospodarczej, zapewnia niezależność energetyczną oraz ociepla wizerunek ekologicznego podejścia do biznesu.

Zapewnij sobie niższe rachunki za energię elektryczną w swoim przedisębiorstwie bez nowej opłaty mocowiej która zwiększa zakup energii o średnio 20% za 1MWh. Nasza firma przygotuje projekt dobrany do indywidualnych potrzeb twojej firmy tak by energia uzyskana ze słońca pokryła większa część rocznego zapotrzebowania na prąd.

Wielką korzyścia jest możliwość sfinansowania inwestycji poprzez leasing, którego ratę można w całości odliczyć od kosztów uzyskania przychodu. Istnieje również możliwość skorzystania z programu "Energia Plus" który potrwa do 17.12.2021r