Powered by 4eman & Hymon

Fotowoltaika
Dla rolnictwa...

Rolnicy na co dzień korzystają z wielu energochłonnych maszyn, każdy który zdecyduje się na montaż paneli ma możliwość odliczenia do 25% poniesionych kosztów instalacji od podatku rolnego.
Oszczędność w rachunkach
90%
Odliczenie od podatku
25%
8705
Project Completed
480
Team Members
6260
Hours Worked
9774
Happy People

Ponad 13 lat doświadczenia to gwarancja jakości

What we’re offering

Industries We Serve

Powered by 4eman & Hymon

Fotowoltaika
Dla domu...

Inwestując w fotowoltaikę w swoim gospodarstwie domowym zyskujesz nie tylko ekonomicznie, inwestujesz również w dobrą przyszłość twoich bliskich na naszej planecie, nasze ekologiczne rozwiązania będą służyć tobie i twoim bliskim przez dziesiątki lat.

1kW może wynieść nawet 3000zł

Powered by 4eman & Hymon

Fotowoltaika
Dla rolnictwa...

Instalacja fotowoltaiczna w rolnictwie pozwala znacznie obniżyć koszty działalności w rolnictwie. Wiele gospodarstw rolnych lwią część budżetu przeznacza na wydatki związane z energią elektryczną po wdrożeniu instalacji fotowoltaicznej może się to zmienić, gdyż pozwoli ona znacząco obniżyć koszty zużywanej energii.

Posiadamy spore doświadczenie w realizacji instalacji fotowoltaicznych zarówno na dachu jak i na gruncie, nasi specjaliści wykonają darmowy audyt w twoim gospodarstwie oraz dobiorą odpowiedną moc instalacji, pomogą też w uzyskaniu dofinansowania z rządowych programów.

Nasza firma gwarantuje dostępność komponentów i krótki czas realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów na terenie województwa podkarpackiego jak również całej polski.