Powered by 4eman & Hymon

Wentylacja mechaniczna

Rekuperacja polega na odzyskiwanie energii gazów wylotowych (odpadkowych) i spalin, w celu dalszego jej wykorzystania. Proces ten prowadzony jest w różnego typu urządzeniach zwanych rekuperatorami.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła dostarcza w budynku świeże filtrowane powietrze z zewnątrz usuwając jednocześnie zużyte powietrze które zawiera CO2. Do wymiana powietrza dochodzi we wszystkich pomieszczeniach, bez wietrzenia pomieszczenia i strat energii.

Korzystamy z produktów Zehnder

W 2007 na targach ISH we Frankfurcie, Zehnder zaprezentował swoje możliwości jako dostawcy kompletnych systemów do ogrzewania, chłodzenia i dostarczania świeżego powietrza. Efektywne energetycznie innowacje, obejmowały już wtedy także kompleksowe systemy promiennikowe. Dziś marka Zehnder to synonim najwyższej jakości, znakomitej funkcjonalności oraz wspaniałego wzornictwa, marka Zehnder to wizjoner, który inspiruje do poszukiwania rozwiązań kompleksowych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Marka Zehnder to pewność i zaufanie naszych Klientów.